Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Zaman kaybetmeyin! Ortak ihtiyaçlarınızın çözümleri burada...

Web Paketlerinizin ücreti neden yıllık?

Web paketlerimiz, statik yapılardan oluşmamaktadır. Sürekli olarak gelişen ve iyileştirmeler içeren dinamik bir sistem olarak geliştirilmiştir. Düzenli olarak da geliştirilmektedir. Tüm paketlerimizin stabil ve sorunsuz çalışması için bir dizi bakım, onarım faaliyetlerimizin tümü sizlerin daha harika bir web yazılımı kullanmanız içindir.

Web paketlerimizin fiyatları sabittir. İlk yıl için paketin 1 defalık ücretini ödersiniz. Fakat sonraki yıllarda ise paketin %(yüzde)'lik değerleri oranında yenileme ve süre uzatma ücreti ile hizmet devamlılığını sağlarsınız.

Domain var yönlendirme için DNS bilgileriniz nedir?

Mecut bir domaininiz (Alan Adınız) var ise domain kaydedici firmanıza ki DNS yönetim sayfasında bilgilerinizi şöyle güncellemelisiniz.
Bu güncellemeniz size Alan adınızın TR Fabrika sunucularına yönlenmesini sağlayacaktır.

ns1.trfabrika.com
ns2.trfabrika.com

Nereden Domain satın alabilirim?

Her hangi bir domain kayıt hizmeti veren internet sitesinden domain satın alabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda sizler için domain kaydı yapabiliriz ve Hesabınızda kayıtlı domainlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alan Adı (Domain) Transferi Nasıl yapılır ?

  • Alan adınızın statüsünün Kilitli ( Hold ) olmaması
  • Alan adınızın kontak bilgilerinin gizli olmaması ve ulaşabileceğiniz bir email adresi olması
  • Alan adınızın transfer Kodunu bir önceki Registrar (Kayıt) firmanızdan almanız Alan adı transfer siparişiniz aşamasında aldığınız transfer kodunu eksiksiz bir şekilde girmeniz
  • Alan adı transferi bu işlemler ile birlikte başlamış olacak ve admin kontak mailine gelen maile onay vermeniz gerekecektir
Bu işlem adımları üzerinde bir problem olmaması durumunda transfer işlemleri 1-7 gün içerisinde onaylanmış olacaktır.

Yukarı