Banka Hesapları

İş Bankası

  •  TR290006701000000093943979
  •  İş Bankası (Alaplı)
  •  147 - 93943979

Hatırlatma!

“Banka Hesaplarımız" ekranında size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını bir yere not edin.

Fabrikamızdan Size sipariş numarası verilecektir., bankaya havale/EFT yaparken dekontun açıklama kısmına yazmayı unutmayın.

Hesaplarımıza yapılan ödemeler, toplam sipariş tutarınız kadar ödeme yapmanız ve dekontun açıklama kısmına sipariş numarası yazmanız durumunda havalenin geliş sırasına göre yine aynı gün içinde onaylanır. Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan günün ertesinde onaylanır.

Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz; ama ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır. Bu tip sorunlar yaşanmadan, siparişinizin kısa sürede onaylanması için ödeme bilgilerinizi bize e-posta ile göndermenizi öneririz.

Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

Hesaplarınız ile ilgili detaylı bilgiler size TR Fabrika'nın ilettiği/ileteceği e-postada yer almaktadır. Müşteri Paneli'ne giriş yaparak işlem bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sorun ve destek talepleriniz için bilgi@trfabrika.com adresine e-posta gönderininiz.

Yukarı