Blog

Web Fabrikamızdan özel yazılarımızı takip edin...

 • Outlook 2016 E-mail ayarları ve kurulumu
  Outlook 2016 E-mail ayarları ve kurulumu

  Web siteniz ile birlikte açılmış/açmış olduğunuz e-posta (e-mail) hesaplarını Outlook 2016 üzerinden de kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu anlatım Office 2013, Office 365 gibi diğer Office sürümleri içerisinde ki Outlook kurulumları ile de benzerdir. E-posta hesaplarınızı bilgisayarlarınızdan takip ederek bir çok kolaylıktan yararlanın...

  Devamını Görüntüle
 • Anroid telefonlar için email kurulumu
  Anroid telefonlar için email kurulumu

  Günümüz akıllı telefonlarında çoğunlukla e-postalar olmazsa olmazlar arasındadır. Samsung, Sony, HTC, LG ,Huawei , Honor, Meizu, Nokia, Xiaomi, Casper, Vestel, General Mobile, One plus, Alcatel, Asus, Lenovo, BlackBerry, Motorola, Piranha , Turkcell , ZTE gibi markalar için kurulum yapabilirsiniz. Android işletim sistemi için e-posta kurulum ayarları detaylarda ki gibidir.

  Devamını Görüntüle
 • Iphone IOS Web Mail e-posta kurulumu
  Iphone IOS Web Mail e-posta kurulumu

  Web Mail e-postalarınızı IOS işletim Sistemli Iphone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, İphone X telefonlarına nasıl kurabilirsiniz? Bu işlemi görsel anlatım ile sizlere aktarıyoruz. iOS güncel sürümü için e-posta kurulumu nu görsel olarak adım adım takip ederek hatasız bir şekilde tüm iOS cihazlara mail kurulumu sağlayabilirsiniz.

  Devamını Görüntüle
Yukarı